Warsaw
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Novinka

Vonkajšie stojanové svietidlo Warsaw Rabalux 7840

49,99 € (s DPH) 49,99 € (bez DPH)

local_shipping Doručenie zdarma pri nákupe nad 100€ Doručované prostredníctvom GEIS.

Zľavy pri nákupe nad

150 € - 4%  450€ - 8%

250 € - 6%  600€ - 10%

800 € - Cenová ponuka

na vyžiadanie

Neplatí na akciový tovar   

Vonkajšie stojanové svietidlo Rabalux 7840 Warsaw E27 1x MAX 20

Rabalux
7840
5998250378404
Tabuľka dát
Krytie
IP44
Rodina
Warsaw
Priemer
115.0
Farba Lampy
saténová chrómová
Materiál tienidla
umelá hmota
Led technológia
nie
Špecifikácia svietidla
E27 1x MAX 20
Štýl lampy
Štandard
So senzorom pohybu
nie
Aplikované napätie
230V, 50Hz
Interiér / Exteriér
Exteriérové
Typ
Vonkajšie stojanové svietidlá
Materiál lampy
nehrdzavejúca oceľ
Počet zástrčiek
1
Vertikálne (mm)
800.0

Stojanové lampy

   Stojanové svietidlá alebo tiež stojace lampy majú veľkú výhodu, že sa môžu premiestňovať podľa potreby po celej miestnosti a to vďaka tomu, že ich nie je potrebné upevňovať do podlahy, na ktorej sú len voľne položené. Tieto svietidlá majú podstavec, ktorý slúži ako ťažisko a ten dodáva rovnováhu celej lampe. Stojanové svietidlá sa využívajú hlavne ako a dekoračné osvetlenie, na čítanie alebo na osvetlenie tmavých častí interiéru a zútulnené miestnosti.

   Prostredníctvom stmievača dokážu vo Vašom domove navodiť intímnu a pohodovú atmosféru. Na čítanie perfektne poslúži bočná tzv. čítacia lampa, ktorú má väčšina stojanových svietidiel. Výber stojanovej lampy by ste mali prispôsobiť štýlu miestnosti a existujúcemu nábytku, resp. zariadeniu.

   Stojanové svietidlo sa využíva najmä v obývačke a spálni. Obývačka si však vyžaduje niekoľko druhov svietidiel. Okrem centrálneho, väčšinou lustra, ktorý je doplnený o bodové svetlá alebo náladové stolové lampy sa často využívajú v miestnosti aj obľúbené LED pásiky na nábytku a nakoniec spomínaná stojaca lampa. Čo je ďalšia super výhoda, niektoré z nich sú dodávané dokonca aj s diaľkovým ovládaním, vďaka ktorému si nastavíte intenzitu svietenia pokojne aj z pohovky. Vyberte si zo širokej ponuky exkluzívnych, moderných, ale aj neobvyklých svietidiel a premeňte svoj interiér na krásne a útulné miesto.