Závesné krištáľové svietidlo 62415 LUXERA - 1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Novinka

Závesné svietidlo KNOX 62415 LUXERA

Závesné svietidlo, KNOX LED/40W,3000K, CHROME/CRYSTAL SHORT
191,67 € (s DPH) 191,67 € (bez DPH)
check Do 3 dní

local_shipping Doručenie zdarma pri nákupe nad 100€ Doručované prostredníctvom GEIS.

Závesné svietidlo je prvý objekt, ktorý si ľudia pri vstupe do miestnosti všimnú. Určité druhy závesných svietidiel krásne ukážu samotné, tie menšie zase dobre vyniknú vo väčšom množstve. Nie je podmienka, aby boli úplne rovnaké, pokojne zvoľte kombináciu tvarovo rôznych svietidiel. Treba dbať však na to, aby boli z toho istého materiálu a štýlovo rovnaké.

Popis

Závesné svietidlo KNOX 62415 LUXERA,Závesné svietidlá

Rodina: knox, Výška: 1550 mm, Farba: chrómová, Materiál: kov, Hĺbka: 380 mm, Výkon: 5 w, Typ zdroja: led, Počet žiaroviek: 8, Šírka: 380 mm

Tabuľka dát

LUXERA
62415
8585032224645
Tabuľka dát
Rodina
KNOX
Výška
1550 mm
Farba
Chrómová
Materiál
Kov
Hĺbka
380 mm
Výkon
5 W
Typ zdroja
LED
Počet žiaroviek
8
Šírka
380 mm

Prečo Svietidlá Miko ?

  • "Excelntné produkty a servis." - Maja
  • "Skvelé ceny ktoré zodpevadajú kvalite tovaru." - Monika
  • "Po záručný servis, výborná komunikácia." - Michal
  • "Vešmi prehľadný obchod, dobré ceny a služby" - Lenka

Závesné svietidlá

  • Závesné svietidlá visia zo stropu do priestoru miestnosti prevažne na lanku, reťazi, či kovovej tyčke a k stropu sú pripevnené stropnou konzolou/rozetou. Umiestňujeme a montujeme ich v súvislosti s výškou stropu tak, aby sa pod nimi dalo prechádzať, s výnimkou, že tieto závesné svietidlá montujeme nad jedálenský stôl, konferenčný stolík a podobne.
  • Ak plánujete umiestniť závesné svietidlo nad jedálenský stôl dajte pozor, aby neviselo príliš nízko nad stolom. Ideálna výška je 80-100 cm medzi povrchom stola a koncom závesného svietidla. Nad stôl sa hodí väčšinou viac menších svietidiel ako jedno veľké, pretože zbytočne vzniká nadmerne vysoký uhol rozptylu svetla.
  • Čo sa týka štýlu závesných svietidiel, dnešný trh ponúka široký výber svietidiel od klasických, cez moderné až po odvážne futuristické. Závesné svietidlá Vám dokážu splniť aj predstavu o jednoduchej elegancii Vášho domova.

chat Komentáre (0)