TRIO LIGHTING FOR YOU R30871024 COUNTRY Závesné svietidlo
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-30%

Závesné svietidlo COUNTRY TRIO R30871024

29,55 € (s DPH)42,21 €-30% 29,55 € (bez DPH)
check Do mesiaca

local_shipping Doručenie zdarma pri nákupe nad 100€ Doručované prostredníctvom GEIS.

Závesné svietidlo je prvý objekt, ktorý si ľudia pri vstupe do miestnosti všimnú. Určité druhy závesných svietidiel krásne ukážu samotné, tie menšie zase dobre vyniknú vo väčšom množstve. Nie je podmienka, aby boli úplne rovnaké, pokojne zvoľte kombináciu tvarovo rôznych svietidiel. Treba dbať však na to, aby boli z toho istého materiálu a štýlovo rovnaké.

Zľavy pri nákupe nad

150 € - 4%  450€ - 8%

250 € - 6%  600€ - 10%

800 € - Cenová ponuka

na vyžiadanie

Neplatí na akciový tovar   

Závesné svietidlo COUNTRY TRIO R30871024

Rustikálny štýl je veľmi romantický a v interiéry navodzuje kľudnú a vyrovnanú atmosféru. Práve preto vám prinášame rodinku svietidiel pod názvom COUNTRY v rustikálnom štýle. Farebné prevedenie svietidla je hrdza a tienidlo je z alabastrového skla. Pozrite si celu sériu pod názvom COUNTRY. Materiál svietidla: kovové Druh pätice - závit: E27 Žiarovka: 60W Energetická trieda: A++-E Žiarovka v balení: Nie Nájdi žiarovku
Trio
R30871024
1 kg
Tabuľka dát
Rodina
COUNTRY
Interiér / Exteriér
Interiér
  • Závesné svietidlá visia zo stropu do priestoru miestnosti prevažne na lanku, reťazi, či kovovej tyčke a k stropu sú pripevnené stropnou konzolou/rozetou. Umiestňujeme a montujeme ich v súvislosti s výškou stropu tak, aby sa pod nimi dalo prechádzať, s výnimkou, že tieto závesné svietidlá montujeme nad jedálenský stôl, konferenčný stolík a podobne.
  • Ak plánujete umiestniť závesné svietidlo nad jedálenský stôl dajte pozor, aby neviselo príliš nízko nad stolom. Ideálna výška je 80-100 cm medzi povrchom stola a koncom závesného svietidla. Nad stôl sa hodí väčšinou viac menších svietidiel ako jedno veľké, pretože zbytočne vzniká nadmerne vysoký uhol rozptylu svetla.
  • Čo sa týka štýlu závesných svietidiel, dnešný trh ponúka široký výber svietidiel od klasických, cez moderné až po odvážne futuristické. Závesné svietidlá Vám dokážu splniť aj predstavu o jednoduchej elegancii Vášho domova.