Závesné svietidlo LUXERA 18052 LUXERA - 1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-49%

Závesné svietidlo LUXERA 18052

Závesné svietidlo je prvý objekt, ktorý si ľudia pri vstupe do miestnosti všimnú. Určité druhy závesných svietidiel krásne ukážu samotné, tie menšie zase dobre vyniknú vo väčšom množstve. Nie je podmienka, aby boli úplne rovnaké, pokojne zvoľte kombináciu tvarovo rôznych svietidiel. Treba dbať však na to, aby boli z toho istého materiálu a štýlovo rovnaké.

local_shipping Doručenie zdarma pri objednávke nad 100.00 € Doručované prostredníctvom DHL. Detail

Vlastnosti produktu: Pätica - E27, Výkon - 60 W, Počet žiaroviek - 2 ks, Výrobca - LUXERA, Rodina - COMBO, Materiál - Kov / Fabric, Výška - 1180 mm, Šírka - 925 mm, Hrúbka - 325 mm, Farba - Chrómová / Zelená, Výpredaj
LUXERA
18052
3.40 kg
8585032211775
Tabuľka dát
Farba
chrómová
Materiál
Kov
Počet žiaroviek
2
Rodina
COMBO
Dodacia doba
Dodanie do 1 až 3 dní
Šírka
925 mm
Výkon
60 W
Výška
1180 mm
Typ zdroja
E27
Hĺbka
325 mm
  • "Excelntné produkty a servis." - Maja
  • "Skvelé ceny ktoré zodpevadajú kvalite tovaru." - Monika
  • "Po záručný servis, výborná komunikácia." - Michal
  • "Vešmi prehľadný obchod, dobré ceny a služby" - Lenka
  • Závesné svietidlá visia zo stropu do priestoru miestnosti prevažne na lanku, reťazi, či kovovej tyčke a k stropu sú pripevnené stropnou konzolou/rozetou. Umiestňujeme a montujeme ich v súvislosti s výškou stropu tak, aby sa pod nimi dalo prechádzať, s výnimkou, že tieto závesné svietidlá montujeme nad jedálenský stôl, konferenčný stolík a podobne.
  • Ak plánujete umiestniť závesné svietidlo nad jedálenský stôl dajte pozor, aby neviselo príliš nízko nad stolom. Ideálna výška je 80-100 cm medzi povrchom stola a koncom závesného svietidla. Nad stôl sa hodí väčšinou viac menších svietidiel ako jedno veľké, pretože zbytočne vzniká nadmerne vysoký uhol rozptylu svetla.
  • Čo sa týka štýlu závesných svietidiel, dnešný trh ponúka široký výber svietidiel od klasických, cez moderné až po odvážne futuristické. Závesné svietidlá Vám dokážu splniť aj predstavu o jednoduchej elegancii Vášho domova.

chat Komentáre (0)