Závesné svietidlo LUXERA 18203 LUXERA - 1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Novinka

Závesné svietidlo LUXERA 18203

Závesné svietidlo, SONNO LED/32W,3000K,CHROME/WHITE
108,34 € (s DPH) 108,34 € (bez DPH)
check Do 3 dní

local_shipping Doručenie zdarma pri nákupe nad 100€ Doručované prostredníctvom GEIS.

Závesné svietidlo je prvý objekt, ktorý si ľudia pri vstupe do miestnosti všimnú. Určité druhy závesných svietidiel krásne ukážu samotné, tie menšie zase dobre vyniknú vo väčšom množstve. Nie je podmienka, aby boli úplne rovnaké, pokojne zvoľte kombináciu tvarovo rôznych svietidiel. Treba dbať však na to, aby boli z toho istého materiálu a štýlovo rovnaké.

Popis

Závesné svietidlo, SONNO LED/32W,3000K,CHROME/WHITE

,Vlastnosti produktu: Farba - Chrómová / Biela, Pätica - LED, Výrobca - LUXERA, Výška - 1500 mm, Výkon - 32 W, Šírka - 590 mm, Hrúbka - 590 mm, Materiál - Kov / Hliník / SILICO, Rodina - SONNO

Tabuľka dát

LUXERA
18203
8585032234811
Tabuľka dát
Rodina
SONNO
Výška
1500 mm
Farba
Chrómová
Materiál
Kov
Hĺbka
590 mm
Výkon
32 W
Typ zdroja
LED
Počet žiaroviek
0
Šírka
590 mm

Prečo Svietidlá Miko ?

  • "Excelntné produkty a servis." - Maja
  • "Skvelé ceny ktoré zodpevadajú kvalite tovaru." - Monika
  • "Po záručný servis, výborná komunikácia." - Michal
  • "Vešmi prehľadný obchod, dobré ceny a služby" - Lenka

Závesné svietidlá

  • Závesné svietidlá visia zo stropu do priestoru miestnosti prevažne na lanku, reťazi, či kovovej tyčke a k stropu sú pripevnené stropnou konzolou/rozetou. Umiestňujeme a montujeme ich v súvislosti s výškou stropu tak, aby sa pod nimi dalo prechádzať, s výnimkou, že tieto závesné svietidlá montujeme nad jedálenský stôl, konferenčný stolík a podobne.
  • Ak plánujete umiestniť závesné svietidlo nad jedálenský stôl dajte pozor, aby neviselo príliš nízko nad stolom. Ideálna výška je 80-100 cm medzi povrchom stola a koncom závesného svietidla. Nad stôl sa hodí väčšinou viac menších svietidiel ako jedno veľké, pretože zbytočne vzniká nadmerne vysoký uhol rozptylu svetla.
  • Čo sa týka štýlu závesných svietidiel, dnešný trh ponúka široký výber svietidiel od klasických, cez moderné až po odvážne futuristické. Závesné svietidlá Vám dokážu splniť aj predstavu o jednoduchej elegancii Vášho domova.

chat Komentáre (0)