Závesné svietidlo ROCK P0488-01A-F4AC Zuma Line - 1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Novinka

Závesné svietidlo ROCK P0488-01A-F4AC

91,67 € (s DPH) 91,67 € (bez DPH)
check Do mesiaca

local_shipping Doručenie zdarma pri nákupe nad 100€ Doručované prostredníctvom GEIS.

Závesné svietidlo je prvý objekt, ktorý si ľudia pri vstupe do miestnosti všimnú. Určité druhy závesných svietidiel krásne ukážu samotné, tie menšie zase dobre vyniknú vo väčšom množstve. Nie je podmienka, aby boli úplne rovnaké, pokojne zvoľte kombináciu tvarovo rôznych svietidiel. Treba dbať však na to, aby boli z toho istého materiálu a štýlovo rovnaké.

Popis

Séria ROCK sú visiace lampy, v zlatej a striebornej farbe. Základ týchto svietidiel tvorí zaujímavé tienidlo s atypickým tvarom, ktoré poskytuje zaujímave osvetlenie interiéru.
.
Farba:Strieborná, Transparentná
Energetická trieda:A++ - E
IP krytie:IP20
Výrobca (Značka):Zuma Line
Materiál:Kov, Sklo
Napätie:230V
Podľa miestnosti:Jedáleň, Obývačka, Spálňa
Rozmery:260 x 300 x 280 x 420-1520 mm
Svetelný zdroj:1x E27 max. 40W, excl.
Žiarovky:e27

Tabuľka dát

Zuma Line
P0488-01A-F4AC_zumaline
2011006485874

Prečo Svietidlá Miko ?

  • "Excelntné produkty a servis." - Maja
  • "Skvelé ceny ktoré zodpevadajú kvalite tovaru." - Monika
  • "Po záručný servis, výborná komunikácia." - Michal
  • "Vešmi prehľadný obchod, dobré ceny a služby" - Lenka

Závesné svietidlá

  • Závesné svietidlá visia zo stropu do priestoru miestnosti prevažne na lanku, reťazi, či kovovej tyčke a k stropu sú pripevnené stropnou konzolou/rozetou. Umiestňujeme a montujeme ich v súvislosti s výškou stropu tak, aby sa pod nimi dalo prechádzať, s výnimkou, že tieto závesné svietidlá montujeme nad jedálenský stôl, konferenčný stolík a podobne.
  • Ak plánujete umiestniť závesné svietidlo nad jedálenský stôl dajte pozor, aby neviselo príliš nízko nad stolom. Ideálna výška je 80-100 cm medzi povrchom stola a koncom závesného svietidla. Nad stôl sa hodí väčšinou viac menších svietidiel ako jedno veľké, pretože zbytočne vzniká nadmerne vysoký uhol rozptylu svetla.
  • Čo sa týka štýlu závesných svietidiel, dnešný trh ponúka široký výber svietidiel od klasických, cez moderné až po odvážne futuristické. Závesné svietidlá Vám dokážu splniť aj predstavu o jednoduchej elegancii Vášho domova.

chat Komentáre (0)